Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Sdsadadsadsadasdsadsa
In legatura cu staff-ul EmptyJoi Aug 29, 2013 4:06 am Scris de ALEX ALEX ALEX 5 5 5

» Cum propuneti un template?
In legatura cu staff-ul EmptySam Aug 17, 2013 10:50 am Scris de ALEX ALEX ALEX 5 5 5

» salutare forum
In legatura cu staff-ul EmptyLun Iun 17, 2013 1:27 pm Scris de ALEX ALEX ALEX 5 5 5

» Propuneri forumuri
In legatura cu staff-ul EmptyJoi Mai 09, 2013 11:17 pm Scris de ALEX ALEX ALEX 5 5 5

» [rezolvat]Titlu topic
In legatura cu staff-ul EmptyVin Mar 08, 2013 10:35 am Scris de ALEX ALEX ALEX 5 5 5

» [rezolvat]Titlu topic
In legatura cu staff-ul EmptyVin Mar 08, 2013 2:49 am Scris de ALEX ALEX ALEX 5 5 5

» Salut Forumgratuit.ro!
In legatura cu staff-ul EmptyJoi Mar 07, 2013 10:04 am Scris de ALEX ALEX ALEX 5 5 5

» Noul conducator
In legatura cu staff-ul EmptyLun Oct 24, 2011 5:05 am Scris de TheKing

» In legatura cu staff-ul
In legatura cu staff-ul EmptyLun Oct 24, 2011 3:53 am Scris de ALEX ALEX ALEX 5 5 5

Februarie 2020
LunMarMierJoiVinSamDum
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit

Sdsadadsadsadasdsadsa

Joi Aug 22, 2013 6:10 am Scris de ALEX ALEX ALEX 5 5 5

fdsfdsfsdddd

Comentarii: 1

Salut Forumgratuit.ro!

Sam Dec 24, 2011 7:31 am Scris de ALEX ALEX ALEX 5 5 5

Buna ziua! Smile

Comentarii: 5

Regulamentul Free-Coding

Joi Oct 20, 2011 4:59 am Scris de ALEX ALEX ALEX 5 5 5

Postarea mesajelor

Inainte de a posta:
- Citit atat regulamentul general cat si cel al sectiunii in care postati;
- Verificati ca intrebarea dvs sa nu fie deja data. Deasemenea verficiati lista de tutoriale pentru ForumGratuit;

Limba si limbajul forumului:
- Limba forumului este limba romana. Dvs trebuie sa scrieti doar pe limba romana. Nu sunt permise alte limbi la noi pe forum;
- Folositi un …

[ Lectura completa ]

Comentarii: 0

dasdsadasda

Titlu categorie

Titlu forum

Descriere forum

Titlu forum

Descriere forum

In legatura cu staff-ul

In jos

In legatura cu staff-ul Empty In legatura cu staff-ul

Mesaj Scris de ALEX ALEX ALEX 5 5 5 la data de Dum Oct 23, 2011 11:47 am

Buna ziua!

In urma unor neintelegeri intemeiate cu cei de pe forumgratuit, am decis sa ofer un loc liber in staff pentru functia de administrator. Tin sa va spun ca de acum si Ely este administrator, si in acelasi timp un bun co-echipier in care am incredere deplina si sunt sigur ca va ajuta mult la promovarea acestui forum.

Va rugam sa nu luati asta in vedere ca ca pe faptul ca nu am ce face si i-am dat rangul la 0 mesaje pe forum. Cum am spus si mai sus, intr-un motiv bine intemeiat, nu am de ales, dar si alt motiv important ar fi increderea ca el se va ocupa bine de forum si va ajuta la el.

Bine ai venit si felicitari pentru functia obtinuta Ely! Very Happy
ALEX ALEX ALEX 5 5 5
ALEX ALEX ALEX 5 5 5
Administrator
Administrator

Puncte : 144
Varsta : 25
Localizare : Fagaras, Romania

http://free-coding.wikiforum.ro

Sus In jos

In legatura cu staff-ul Empty Re: In legatura cu staff-ul

Mesaj Scris de ALEX ALEX ALEX 5 5 5 la data de Lun Oct 24, 2011 3:53 am

Va salut inca o data!

Si tot in legatura cu staff-ul, si legat de mine... Imi pare rau sa va spun dar sunt nevoit sa parasesc atat forumurile, cat si orice poate fi legat de internet etc. Sad Stiu ca multi dintre voi nu isi doreste asta dar, asta e! Incepand de maine veti avea un nou conducator, pe langa noul conducator va mai fi si Ely. Amandoi vor face bine forumului, si vor fi niste administratori foarte buni si priceputi in ceea ce fac si ce vor face pe tot parcursul timpului.

Ei bine, am luat aceasta decizie deoarece tot acest timp am fost prea ocupat cu forumurile si uitand de tot ce e in jur. Stand in fata calculatorului asa o vreme indelungata, in sfarsit mi-am dat seama ca defapt viata e frumoasa si trebuie sa o traiesc in fiecare zi din deplin.

Poate voi reveni candva daca forumul acesta va mai exista, si sunt sigur ca va exista. Apropo de noul conducator, el va fi din aceeasi localitate, fiind un prieten in care am incredere. In curand il voi contacta si ii voi da rangul. Sper sa nu va dezamageasca. Smile Deasemenea, pentru el forumurile gratuite e ceva nou, dar ii incredintez functia pentru ca are cunostinte in coding mai mari ca ale mele, si mai mari ca la oricine de pe acest forum...

Nu pot sa zic decat LA REVEDERE si SUCCES! Wink
ALEX ALEX ALEX 5 5 5
ALEX ALEX ALEX 5 5 5
Administrator
Administrator

Puncte : 144
Varsta : 25
Localizare : Fagaras, Romania

http://free-coding.wikiforum.ro

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: